Podzimní Jarmark 2015/2016, 10. let Montessori Na Beránku

Zveřejněno v , autor Kamila Waisserová Šimberska
Všichni naši milí rodiče, děti, návštěvy zvenčí a samozřejmě učitelé,
máme za sebou další příjemnou společně prožitou sobotu na Podzimním jarmarku a oslavách 10 výročí Montessori Na Beránku.
Nechci psát zase stejná slova jako každý rok, to by byla nuda, ne?
Takže trošku jinak…
Podle mého názoru jsme fajn společnost, která má chuť se sejít o víkendu, mnoho z nás je ochotno spojit práci se zábavou, připravovat se na jarmark několik dní dopředu a pak se téměř celý den usmívat na ostatní, povídat si a obdivovat práci druhých.
A to není zase tak běžné….
Na Beránku v Monte to ale, zdá se, běžné je!!
Včera jsem při procházení mezi stánky měla dojem, že jsme v Monte všichni opravdu rádi.
Moc milé bylo potkávat se a pohovořit s dětmi, a to i s těmi, které už k nám nechodí, s jejich rodiči, s usměvavou paní starostkou Rázkovou, s panem místostarostou Boublíkem, šéfredaktorku Modřanských novin paní Hudcovou, paní ředitelkou Posltovou z Montessori školky a dalšími a dalšími.
Chtěla bych popřát naší škole do budoucna mnoho dalších skvělých lidí.
Přeji nám také, bychom se společně radovali co nejčastěji, abychom nadále s chutí budovali v dětech smysl pro to, že je dobré se potkávat, a abychom brali školu jako to nejlepší místo pro spolužití.
Jsem přesvědčená o tom, že škola nemá být instituce, ale vstřícný společný otevřený prostor.
A to se nám včera opět, už po páté, podařilo.
Děkuji všem.

Fotky I.

Fotky II.

Tento příspěvek byl zveřejněn v kategorii "Aktuality pro všechny". Zde je stálý odkaz článku.