Jak můžete pomoci

Budujeme školu, do které se žáci, učitelé i rodiče těší. Zároveň školu, která je pro druhé příkladem, jak vytvořit místo, ve kterém mají děti od šesti do patnácti let příležitost skutečně rozvinout své vrozené dary a kde se naučí samostatnému, šťastnému životu a získají klíčové dovednosti pro fungování v 21.století.Z příspěvků státu a rodičů totiž pokryjeme pouze část nákladů potřebných na provoz a především rozvoj naší školy. Potřebujeme pomoci především s financováním nákupu pomůcek, rozšiřováním prostor, vybavením tříd, mimoškolních aktivit dětí, vzděláváním našich učitelů a též v projektu Přírodní zahrada. Finanční dary můžete zasílat na náš transparentní účet: 2700467567/2010. Jakékoli dotazy ohledně finančních darů směrujte na pana účetního Jana Řezníčka, e-mail:jan.reznicek@zsmontessori.net. V případě, že si přejete vystavit potvrzení o daru, kontaktujte prosím také pana účetního.Kromě finančních darů nám můžete pomoci těmito dalšími způsoby:

Můžete pomoci svými dovednostmi. Zde je seznam prací, které jsou v naší škole momentálně k dispozici.
  1. V tomto dokumentu najdete seznam věcí, které potřebujeme pro výuku, chod školy nebo mimoškolní projekty – ať už to jsou vrtačky, hoblíky či šroubováky pro kroužky kutilů, počítače pro školní filmové studio či třeba zemina pro naši zahradu.
  2. Máte-li například možnost pozvat nás na zajímavou exkurzi, kontaktujte nás. Uvítáme i tipy na zajímavé akce nebo výlety.
  3. Pokud máte konkrétní návrhy a nabídky, prosím, obraťte se přímo na KONTAKTY.
Za všechny dary vám co nejsrdečněji děkujeme.

 

 

Jedna odpověď na Jak můžete pomoci

  1. Montessori cesta na Beránku |