Zájmové kluby

Rozšiřujícími možnostmi pro rozvoj dětí jsou kroužky, které nabízíme již od první třídy. Ve školním roce 2018/19 mají děti na výběr z  kroužků, které nabízí spolek Montessori cesta a mohou vybrat i z mnoha dalších aktivit nabízených na stránkách ZŠ Na Beránku.

Kroužky Montessori cesta pro školní rok 2018/19 – anotace včetně odkazů pro přihlášení. Závazný zájem o kroužek či  klub vyplňte v přihlašovacím formuláři u každého kroužku.

Můžete vybírat i z kroužků na stránkách ZŠ a MŠ Na Beránku 

 

    • Kroužky začnou v říjnu, podrobné informace pošlou vedoucí kroužků.
    • Životopisy většiny vedoucích kroužků najdete na http://www.zsmontessori.net/o-skole/nas-kolektiv/.
    • Konkrétní dotazy směřujte na mailové adresy vedoucích kroužků.
    • Nedaří-li se Vám dítě přihlásit přes přihlašovací formulář, kontaktujte, prosím, vedoucího kroužku.
    • Přihlásit se bude možné nejpozději do 22. 9. 2018, bude-li kapacita kroužku v té době vyčerpána, budete o tom informováni vedoucím kroužku nebo v této anotaci. Obdobně v případě, že se do kroužku nepřihlásí požadovaný minimální počet dětí, je možné, že kroužek nebude otevřen. Minimální počet je ve většině případů 6-7. Budeme Vás včas informovat.
    • Platbu je potřeba zaslat nejpozději do 30. 8. 2017 na číslo účtu 2300489740/2010 specifický symbol je uveden u každého kroužku, variabilní symbol Vašeho dítěte, nemá-li jej, uveďte do zprávy pro příjemce jméno dítěte.

Rozvrh 2018/19

Rozvrh (některé kroužky zatím v rozvrhu uvedeny nejsou, protože není znám přesný termín, naleznete je prozatím v anotaci)

 

pondělí Rukodělky 14.00-15.30 – 1. trojročí  jedno volné místoKeramika 14.00 – 15.30

Angličtina pro první trojročí od 14,00 do 15,00

Angličtina pro druhé trojročí 14.15 -15.15

Play and Learn English 14.00-15.00

Florbal s Michalem 14.15 – 15.15

Zdravé vaření 14:00-15:15

Dramatická výchova 14.00 – 15.00

Kresba a malba pro starší děti 15.30-17.00 pokročilí

Arkki  15.00 – 16.00 1. trojročí

Arkki 16.00 – 17.00 2. trojročí

Hrátky s jógou 16.00 – 16.45 nebo čt 16.00 – 16.45

 

úterý Rukodělky 14.00 – 15.30 – 2. trojročíKeramika a další výtvarné techniky 14.00-15.30

Angličtina pro první trojročí  14.00 – 15.00

Science Club Level 1- Easy English 14.15 -15.15

Malý kutil 14.15 – 15.30

Žonglování 14:00-15:00 OBSAZENO

Tančím rád – 14.00 – 15.00 pro začátečníky (1. – 5. třída)

English Montessori Club 15.30 – 17.30 nebo ve čtvrtek

středa Rukodělky 14.00 – 15.30 OBSAZENO                a 15.30 – 17.00 – 1. trojročí

Angličtina pro první trojročí od 14,00 do 15,00

Keramika a další výtvarné techniky 14.00-15.30 a 15.30 – 17.00

Angličtina pro druhé trojročí 14.15 -15.15

Dračí doupě 15.00 – 16.00 (případně 16.00 – 17.00)

čtvrtek Rukodělky 14.00 – 15.30 – 2. a 3. trojročíAngličtina pro první trojročí od 14,00 do 15,00

Play and learn English 14.00 – 15.00

Hrajeme si v němčině 14:15 – 15:15 pro pokročilé

Hrajeme si v němčině 15:15 – 16:15 pro začátečníky

Angličtina především pro třetí trojročí 14.15 -15.15

Science Club level 2 14.15 -15.15

English Montessori Club 15.30 – 17.30 nebo v úterý

Míčové hry 14.15 – 15.15

Zdravé vaření 14:00-15:15

Fotbal s Petrem 14.00 – 15.00

Žonglování 14:00-15:00

Rehabilitační cvičení 14.15 – 15.15 OBSAZENO

Kresba a malba 15.30-17.00 začátečníci

Hrátky s jógou 16.00 – 16.45 nebo po 16.00 – 16.45

Empower the Child 17.00 – 18.00

pátek Různé zajímavé, málo známé a netradiční výtvarné techniky 14.00-15.30Florbal s Michalem 14.15 – 15.15

Tančím rád 14.00 – 15.00 pokročilí ( 6. – 9. třída)

Včelařský kroužek 14.15 – 15.45